KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14024219
nr 1402 4219
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Etsning, Hans Hamngren (f. 1934), Sverige, daterad . Signerad, numrerad 32/95. Motivet: 39x57cm, yttermått inklusive ram: 51x68cm
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:56:29
5/6 18:47:25
400 kr
7/6 17:31:02
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren